מחפשים את הדלת הטובה ביותר לאמבטיה ולחדרים? החדרים הרטובים בבית הופכים להיות האויב הגדול ביותר של הדלת. דלתות עץ רגילות מתחילות להתנפח והסיבים שלהן מגיעים לרצפת החדר. תוך זמן קצר הדלת מאבדת את צורתה המלבנית המושלמת ומתחילה להיתקע בעת הפתיחה. איך נמנעים מכך? מוסיפים דלתות פולימריות לבית. במאמר זה נעמוד על כל היתרונות שיש לדלתות אלה.

דלתות פולימריותדלתות פולימריות דלתות פולימריות

דלתות עמידות במים: שוטפים מדי יום את החדר ללא חשש

חדרי הבית כולם יכולים להיות משודרגים באמצעות דלתות עמידות במים. כאשר שוטפים את הרצפה עם מים רבים לאורך זמן, הדלתות מתחילות להתנפח בחלקן התחתון מהמגע עם המים, כמו כן חתיכות של הדלת מתחילות להתקלף וליפול. דלתות פולימריות פותרות את הבעיה הזו במהירות הבזק. הן אינן מתנפחות ושומרות על צורתן לאורך שנים. אפשר גם להתקין דלתות עמידות במים עם צוהר המתאים לחדר האמבטיה, שממנו ניתן לראות אם האור בחדר זה דולק, וכך תדעו אם יש מישהו שם.

מי אכל את הדלת שלי? דלתות פולימריות אינן מפחדות ממזיקים!

רבים אינם יודעים זאת, אך לא רק נוזלים ואדים פוגעים במראה של הדלת. מזיקים שונים שחיים מאכילת עץ מתחילים לכרסם את דלתות העץ ופוגעים במראה שלהן. דלתות פולימריות הן עמידות במיוחד בפני המזיקים הללו שאינם ניזונים מחומרים שאינם טבעיים. כך, אתם מרוויחים לא רק דלתות עמידות במים, אלא גם דלתות שלעולם לא יינזקו בשל חרק רעב.

דלתות פולימריות בכל צבעי הקשת: מגוון רחב של צבעים וצורות

כאשר רוכשים דלתות עמידות במים העשויות מחומרים פלסטיים כמו פולימרים, האפשרויות העומדות בפניכם מבחינת צבעים וצורות הן בלתי מוגבלות. קל מאד ליצור דלת עם עיצובים של ריבועים או חריטות, ולהתאים את הדלת מבחינת גודל. זו גם הסיבה שמעצבי פנים רבים מעדיפים להשתמש ביתרון של דלתות פולימריות מבחינת הגמישות העיצובית. הדלתות הללו משמשות הן בבתים פרטיים, הן בדירות והן במשרדים.

דלתות פולימריות: הרבה יותר קלות מבחינת משקל

עוד יתרון שיש לדלתות הללו הוא משקלן הנמוך. אם יש לכם ילדים בבית והם צריכים לפתוח ולסגור בקלות את הדלת, המשקל הוא יתרון משמעותי. דלתות פולימריות עדיין מתאפיינות בעמידות גבוהה ללא המשקל המיותר של דלת מעץ מלא או דלת עשויה סיבים. בנוסף, כאשר קונים דלתות עמידות במים, המשקל הוא יתרון בסיטואציה שבה מעוניינים להוציא את הדלת באופן זמני כדי להכניס מכונת כביסה לחדר או ארון גדול. קל מאד לשחרר את הדלת מהמשקוף לאחר פתיחת הברגים, ולהשיבה למקומה לאחר שסיימתם להכניס רהיט חדש לחלל החדר.

דלתות עמידות במים: קל לנקות את הדלת

כאשר אנו מעוניינים לנקות את הבית ויש בו רק דלתות עץ יותר קשה לנקות את הדלת. דלתות עמידות במים קלות מאד לנקות, והן גם שומרות על מראה חדש לתקופה ארוכה יותר. אין צורך לצבוע אותן כל פעם מחדש, ואם יש עליהן אבק או כתמים קלים הם יורדים ללא כל קושי ואינם נספגים בדלת. לא בכדי דלתות פולימריות הפכו לסטנדרט במגוון רחב של דירות הנמסרות ישירות מהקבלן.

לסיכום, אם אתם מחדשים את הדלתות הפנימיות בבית, בחרו דלתות עמידות במים. היתרונות הרבים שציינו הופכים אותם לאופציה המועדפת על ידי רבים. נציין גם שמחירן של דלתות פולימריות הוא נמוך יותר מדלתות עשויות עץ, דבר שיכול להקל על התקציב הדרוש לשיפוץ או בנייה מאפס של נכס חדש. דלתות אלה יכולות להיות משולבות בצוהר שקוף או עם זכוכית אטומה ולהעניק לבית כולו מראה מעוצב ומרהיב.

 

דלתות עמידות במים דלתות עמידות במים  דלתות עמידות במים